Бер 13

Без названияВідділ ведення Державного реєстру виборців апарату Дунаєвецької райдержадміністрації повідомляє, що не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування (до 25 березня включно) всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вас повідомлять про включення до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас не запросили, потрібно звернутися до дільничної виборчої комісії чи у відділ ведення Державного реєстру виборців і з’ясувати причину.

З 23 березня 2019 року на виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців, з якими Ви маєте право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Ви, як виборець, можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

Тим виборцям, які нездатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування.

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.

Для тимчасової зміни місця голосування необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву і додати до неї документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

Такими документами можуть бути: довідка в якій зазначено, що виборець проживає за вказаною адресою без реєстрації, договір оренди житла, довідка з місця роботи чи навчання, виклик на навчальну сесію, наказ з місця роботи про відрядження, тощо.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначений в Указі Президента України №32/2019 від 07.02.2019 року можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни їх голосування.

Всі члени дільничних комісій також до 25 березня 2019 року подають заяви до відділу ведення Державного реєстру виборців про тимчасову зміну місця голосування для включення їх до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть працювати в день голосування.

Вже зараз у кожного виборця є можливість перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з оселі через Інтернет. Це можна зробити через спеціальний екран – «Кабінет виборця», розміщений на веб-сторінці Центральної виборчої комісії – Державний реєстр виборців (www.drv.gov.ua).

Зверніть увагу! У випадку якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з вказаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою.

Заяву щодо тимчасової зміни місця голосування можна подати до 25 березня 2019 року включно.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Дунаєвецької райдержадміністрації знаходиться за адресою м.Дунаївці, вул.Шевченка, 71 (приміщення ДРАЦС ліве крило) тел.2-03-76, 2-05-23. Режим роботи пн-чт з 08:00 до 17:15, пт  з 08:00 до 16:00, сб-нд з  08:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

 

автор: admin

Комментарии закрыты.