Лип 15

изображени?_viber_20 20-07-14_13-24-2914-15 липня Дунаєвецькі рятувальники провели профілактичну роботу з керівниками та працівниками агрофірм Дунаєвецького району щодо заборони спалювання сухої трави та рослинності під час жнивної компанії та зернових залишків після її закінчення.

Спілкуючись з керівниками агрофірм рятувальники розповіли про пожежі які виникали внаслідок спалювання сухої трави, а також про заборону їх спалювання що несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

изображени?_viber_202 0-07-14_13-24-291Також, було наголошено на необхідності проведення перевірки технічного стану та протипожежного забезпечення зернових комбайнів, тракторів, автомобілів. Техніку необхідно забезпечити іскрогасниками на вихлопних трубах, захистити пристроями та первинними засобами пожежогасіння, передбачити розділення великих хлібних масивів на ділянки площею по 50 га, відмежувати їх проораними смугами.

З метою недопущення втрат зернових в місцях збирання, зберігання та перероблення врожаю в 2020 році Дунаєвецький РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області звертається до всіх мешканців району з закликом: дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час проведення підготовки, збирання врожаю та збереження зернових від пожеж. У народі кажуть: «Не той хліб, що в полі, а той, що в коморі».

По завершенню інструктажів керівники агрофірм отримали тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки під час жнивної компанії.

 

Дунаєвецький районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

автор: admin

Комментарии закрыты.