Лют 13

113 лютого 2018 року голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань в с.Ганнівка Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.

2

До керівника району звернулось троє громадян, якими піднято питання щодо збору молока з особистих селянських дворів в с.Ганнівка, урядової програми компенсації вартості доїльних апаратів та відшкодування коштів на утримання телят, ремонту містка в населеному пункті та щодо проходження практики жителькою с.Ганнівка в Дунаєвецькій районній державній адміністрації. Олександр Вячеславович надав роз’яснення з даних питань та доручення з приводу їх вирішення.

3

У виїзному прийомі також взяла участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Романюк, яка розповіла присутнім про порядок оформлення та нарахування житлових субсидій, та відповіла на питання які цікавили громадян.

4

Голова райдержадміністрації відвідав та ознайомився з роботою закладів соціальної сфери, які функціонують на території с.Ганнівка – Ганнівський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ», ФАП та сільський клуб.

5

6

Олександр Вячеславович поспілкувався з керівниками і працівниками даних закладів, та звернув увагу старости села на основні проблемні питання, які були виявлені під час огляду. Зокрема: вжиття заходів щодо недопущення руйнування приміщення дитячого садка; належного опалення приміщення ФАПу та сільського клубу; проведення благоустрою території школи та клубу; використання учнями школи теоретичних знань на практиці; також наголосив на проведенні роз’яснювальної роботи серед місцевих жителів щодо Урядових Програм «Доступні ліки», компенсація вартості доїльних апаратів, відшкодування коштів на утримання телят, дотації на утримання худоби, розвиток фермерських господарств та ряду інших програм.

7

автор: admin

Комментарии закрыты.