Чер 11

111 червня 2018 року голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський взяв участь у засіданні трудового колективу комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Центральна районна лікарня», щодо питання продовження контракту головному лікарю Володимиру Крупко.

2 3

В засіданні також взяли участь голова Дунаєвецької районної ради Ольга Михальська, заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Закурдаєв, заступник Дунаєвецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Слюсарчик, начальник фінансового управління Дунаєвецької райдержадміністрації Наталія Лук’янова, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Дунаєвецької райдержадміністрації Тетяна Тиран.

4 5

На початку засідання до присутніх звернулась голова районної ради Ольга Михальська, яка довела до відома, що Володимир Крупко працює на посаді головного лікаря комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Центральна районна лікарня» у відповідності до контракту, який було підписано з ним 11 серпня 2015 року відповідно до рішення сесії Дунаєвецької районної ради. Питання про призначення керівника медичного закладу, продовження чи не продовження з ним контракту є компетенцією сесії районної ради, а керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду уповноваженими органами управління власника закладу охорони здоров’я на конкурсній основі шляхом укладання з ним контракту на строк від 3 до 5 років, порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного чи комунального закладу охорони здоров’я, а також типова форма такого контракту затверджується Кабінетом Міністрів України. Також, наголосила що у разі проведення конкурсу, у ньому мають право брати участь усі кандидати, які відповідають кваліфікаційним вимогам даної посади.

6

Також, до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський, та наголосив, що при прийнятті рішення щодо питання продовження контракту головному лікарю Дунаєвевецької центральної районної лікарні Володимиру Крупко всі будуть прислухатись до думки трудового колективу лікарні. Олександр Вячеславович зауважив, що, Дунаєвецька районна державна адміністрація, як головний розпорядник коштів, буде відстоювати законність будь якої точки зору та будь якого рішення, які не суперечитимуть Конституції України, порадив трудовому колективу лікарні делегувати кількох осіб на сесію районної ради, які там будуть відстоювати думку всього колективу.

7 9 8

На засіданні представники трудового колективу Дунаєвецької центральної районної лікарні висловлювали думки на підтримку діючого головного лікаря комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Центральна районна лікарня» Володимира Крупка та виступали за продовження контракту головному лікарю терміном на 3 роки.

автор: admin

Залиште свій коментар:

*