Лют 20

120 лютого 2019 року голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський взяв участь у п’ятихвилинці лікарів комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня». Перед початком засідання учасники наради вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за людську гідність і щасливе майбутнє нашого народу.

2345В ході зібрання чергові лікарі прозвітували про стан хворих та минулу добу у лікарні. Обговорили питання щодо реорганізації комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» та введення в дію платних послуг, що відповідно до рішення двадцять шостої сесії Дунаєвецької районної ради сьомого скликання надаватимуться Дунаєвецькою центральною районною лікарнею у 2019 році.

6До лікарів звернувся голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський та зазначив, що у 2015-2018 роках за сприяння Дунаєвецької райдержадміністрації проведено великий об’єм роботи, завдяки якій Дунаєвецька центральна районна лікарня отримала поліпшену матеріально-технічну базу з покращеними умовами перебування хворих на стаціонарному лікуванні та медичному амбулаторному обслуговуванні населення району. Звернув увагу присутніх, що у 2019-2020 роках планується повністю відновити хірургічний корпус та відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги з харчоблоком головного корпусу (хірургічного) комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня».

7Також, Олександр Вячеславович відмітив ефективну роботу лікарів та зазначив, що завдяки досвіду, знанням та вмінням лікарів нашого району та спільним зусиллям районної влади ми зможемо втримати статус Дунаєвецької центральної районної лікарні на належному рівні.

8Також, голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський ознайомився з роботою Дунаєвецької філії Хмельницького центру екстракорпоральної детоксикації і гемодіалізу та поспілкувався з хворими, які перебували в центрі. Завдяки даному центру багато важкохворих людей отримують якісне медичне обслуговування та шанс на життя.9 10

 

автор: admin

Комментарии закрыты.