Кві 01

01 квітня 2015 року громадська рада при Дунаєвецькій РДА зібралась на позачергове засідання. На порядку денному стояло два питання. Крім членів громадської ради на засідання завітали голова районної ради Антон Камінський, керівник Дунаєвецького АТП Валентин Надворний та місцеві підприємці.

В першу чергу рада заслухала Володимира Гладкого, який наголосив на необхідності перегляду ставки податку на нерухоме майно, які міська рада прийняла на сесії наприкінці січня цього року. Порівнявши ставки податку у сусідніх районах та обласному центрі Володимир Леонідович довів завищеність ставок, що негативно вплине на і так не високу активність місцевого бізнес-середовища. Доповнив виступ керівник Дунаєвецького АТП Валентин Надворний, який висловив своє занепокоєння ставкою податку, оскільки його підприємство не має змоги оплачувати податок на величезні площі нерухомості колишнього автопарку. В свою чергу голова районної ради Антон Камінський висловив думку, що депутати міської ради не до кінця розібрались у ситуації та поспішили прийняти однакову ставку податку для різних типів нерухомості, тому необхідно її переглянути на найближчій сесії. У підсумку громадською радою було прийнято рішення звернутись до Дунаєвецької міської ради з рекомендацією переглянути ставки податку на нерухомість, попередньо обговоривши це на засіданнях постійних комісій із залученням громади та підприємців.

Другим питанням засідання громадської ради було звернення до новопризначеного голови Дунаєвецької райдержадміністрації Олександра Бернашевського з приводу погодження кадрових призначень. Голова райради наголосив, що згідно законодавства голова райдержадміністрації не зобов’язаний погоджувати кадрові призначення з громадською радою, що викликало обурення окремих членів ради, адже в часи Революції Гідності теперішній президент обіцяв, що усі місцеві призначення будуть проходити через думку громади. Член громадської ради Володимир Тулупов запропонував доповнити звернення не лише погодженням запропонованих головою РДА кандидатур, а й спонукати брати до уваги кандидатури, які запропонує сама громадська рада.

Після розгляду основних питань член громадської ради Роман Бойчук розповів про свою зустріч з Народним депутатом України Олександром Герегою, зокрема про обговорену з ним пропозицію розвитку місцевого малого бізнесу за рахунок інвестицій від депутата.

 

Перший заступник голови громадської ради при Дунаєвецькій РДА

Володимир Тулупов

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.