Лип 11

socВ районі проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за липень 2018 року.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації перебуває 5560 одержувачів зазначених видів виплат.

Для здійснення виплати вказаних допомог за липень 2018 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації зареєстровано фінансові зобов’язання у відділенні Казначейської служби України в Дунаєвецькому районі на загальну суму 7,6млн.гривень.

6 липня 2018 року в район надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

Для отримання детальнішої інформації слід звертатись до управління соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації за адресою: м.Дунаївці, вул.Красінських,7 або за телефонами «гарячої лінії»: 3-17-94, 3-30-53. 

 

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.