Чер 12

1GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двостороннього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

  1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.
  2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.
  3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжинеринговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії мають заповнити форму заявки та надіслати її Наталії Усенко на електронну пошту nataliia.usenko@giz.de не пізніше 22 червня 2018 р.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPUF9OSlNVHwRcThVfEFtdEQhcA05QVAADAkoLEV1a/.

  1. Умови участі у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, 0.26 MB): http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPUF9OSlNVHwRcTgZfFVlVCQBcFT4DDkcbcS05OnVzCyJoZl0IWERvMUAOCFUBQ0o5IlkKDTkEW0ZpIQwsb38MB1hpYS9lAQVTBVRaBFICCFdVCjlWV0xEUFA=/
  2. Заявка про участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, (1.41 MB): http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPUF9OSlNVHwRcTgZfFVlVCQBcFT4DDkcbB1xTUAEBPSZ+bGsFR0BcCFEAFlkNWRcWBV4=/

Контактна особа: Наталія Усенко – радник з технічних питань Проекту GIZ, телефон:+38 044 594 07 63 (64), nataliia.usenko@giz.de.

Довідка:

«Консультування підприємств щодо енергоефективності» є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ, починаючи з березня 2017 р. на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

GIZ також є важливим партнером Держенергоефективності у розвитку сфери енергоефективності.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

 

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*