Тра 21

біорізноманіттяЩороку 22 травня відзначається Міжнародний день біорізноманіття. Цьогорічною тематикою є гасло «Наші рішення — в природі».

Біорізноманіття — це різноманіття живих організмів Землі на всіх рівнях організації живого i в ycix просторово обмежених середовищах існування (наземних, прісноводних, морських).

Біорізноманіття відіграє важливу роль у всіх екосистемах. Не тільки в тих, які є «природними», наприклад, в національних парках aбo природних заповідниках, але також i в тих, які були створені та керуються людиною. Біорізноманіття є основою тих численних благ, які екосистеми надають людям.

Гасло «Наші рішення — в природі» підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.

2020 рік — це рік випробувань, роздумів, можливостей та рішень. Від кожного з нас очікується, що ми будемо «будуватись краще», використовуючи цей час для підвищення стійкості націй та громад, коли ми одужаємо від пандемії. 2020 рік — це рік, коли, як ніколи, світ може сигналізувати про сильну волю до глобальних дій, які «згорнуть криву» втрати біорізноманіття на користь людям та всьому життю на Землі.

Більше інформації щодо Міжнародного дня біорізноманіття можна знайти за посиланнями http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpdUwwTGVFbEhlFUU5GCA9VDl5XA056Dw4UC05aWQkCC1lCFhhWGFwQWlw=/ та https://www.cbd.int/idb/2020

автор: admin

Комментарии закрыты.