Лис 29
1Сьогодні, 29 листопада 2019 року перший заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслан Смолінський взяв участь у надзвичайно важливій події для усього району – урочистій презентації мобільного центру надання адміністративних послуг. Також, у заході взяли участь голова Дунаєвецької районної ради Ольга Михальська, голова Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Веліна Заяць, голови Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади Антон Камінський, Смотрицької селищної об’єднаної територіальної громади Людмила Пелих, Маківської сільської об’єднаної територіальної громади Анатолій Кушнір.

2 3 4 5 6
В ході урочистого зібрання міський голова Веліна Заяць вручила усім працівникам ЦНАПу, які пройшли курс навчань, сертифікати з підвищення кваліфікації.
7 8 10 11 12 13 14 15
Дунаєвецька міська громада з-поміж шестисот громад України отримала можливість випробувати новий метод надання адміністративних послуг громадянам та виграла гранд від програми «U-LEAD з Європою», завдяки якому в партнерстві громади та експертів програми була впроваджена в життя ця унікальна для України модель.
16 17
Мобільний ЦНАП буде надавати 24 послуги та 191 послугу через спільний стаціонарний ЦНАП. Послуги надаватимуться в усьому Дунаєвецькому районі за визначеним графіком. В автомобілі обладнано 2 робочих місця, забезпечено можливість одночасного перебування трьох відвідувачів.
18 19
Це фактично повноцінний офіс на колесах, який дає можливість отримувати адміністративні послуги людям з віддалених населених пунктів району не покидаючи межі свого населеного пункту.20

автор: admin

Комментарии закрыты.