Лис 29

129 листопада 2019 року під головування першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Смолінського проведено нараду з головами об’єднаних територіальних громад району. У засіданні взяли участь голова районної ради Ольга Михальська та начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Лук’янова.

2У ході засідання розглянуто питання щодо покриття залишкового дефіциту за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів на об’єкти спільного користування у 2019 році. Станом на 29 листопада 2019 року на утримання комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецька центральна районна лікарня» розрахунковий дефіцит коштів становить 320,6 тис.грн., з них: на оплату праці з нарахуванням – 204,4 тис.грн. та на оплату енергоносіїв – 116,2 тис.гривень. Обговорено цифри і об’єкти спільного користування, які будуть фінансуватися у 2020 році з районного бюджету та за рахунок співфінансування органами місцевого самоврядування.3

Також, в ході наради обговорено організаційні заходи відзначення Дня людей з обмеженими можливостями та Дня місцевого самоврядування.

автор: admin

Комментарии закрыты.