Тра 15

15 травня під головуванням заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви відбулася збір-нарада з підведення підсумків роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення області за 4 місяці 2018 року.

Участь в нараді взяли перший заступник начальника ГУ ДСНС в області Дмитро Бондар, начальники обласних служб цивільного захисту, працівники управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, секторів, головні спеціалісти з питань цивільного захисту населення міст обласного значення та районів області, посадові особи, які відповідають за планування та реалізацію цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах.

У вступному слові Юрій Миколайович зауважив, що основні заходи і напрями роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, обласних управлінь, організацій і підприємств у сфері цивільного захисту області спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, підвищення готовності до оперативного реагування органів влади на місцях у разі їх виникнення, ефективної взаємодії територіальних та функціональних підсистем цивільного захисту.

Дмитро Бондар довів до присутніх питання взаємодії підрозділів ГУ ДСНС в області з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо організації заходів цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки, організації роботи стосовно розробки проектів для участі в діючих конкурсах  грантової допомоги, пов’язаних з захистом населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

Під час наради також розглянуто питання планування евакуаційних заходів на базах, арсеналах, складах озброєння МОУ та аварії на ХАЕС, проблемні питання, пов’язані з організацією заходів з запобігання виникненню пожеж в природніх екосистемах та реагування на них в пожежонебезпечний період.

Крім того, на нараді було проаналізовано хід відпрацювання документів відповідно вимог наказу ДСНС України від 12.07.2017 року №335 «Про затвердження Примірного переліку документів з питань цивільного захисту»,   стан виконання заходів щодо удосконалення місцевих систем оповіщення, завдань з радіаційного та хімічного захисту населення, приведення захисних споруд в готовність до використання за призначенням.

До відома присутніх було доведено нові нормативні документи ДСНС України щодо зняття з обліку захисних споруд. Проаналізовано стан функціонування місцевих служб цивільного захисту та виконання завдань службами, а також стан організації роботи з накопичення та використання матеріальних резервів та виконання профільних програм у сфері цивільного захисту.

В цілому, організацію роботи органів управління єдиної системи цивільного захисту за 4 місяці 2018 року визначено такою, що відповідає вимогам.

За результатами наради прийнято протокольне рішення, яким визначено завдання у сфері цивільного захисту та встановлено терміни їх виконання.

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.