Лис 08
1Працівники культурно-мистецьких установ, музеїв та бібліотек, керівники зразкових та народних творчих колективів, учасники аматорських об’єднань, художньої самодіяльності – всі вони дарують людям радість і гарний настрій, вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями будь-який день нашого життя. Завдяки їхній праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

2 3 4 56
Далеко за межами району відомі наші колективи художньої самодіяльності хорового, інструментального, вокального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, композитори, музиканти, поети, художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони є славою і гордістю Дунаєвецького району, переможцями багатьох районних, обласних та регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок.
7 8 9 10 11
Так, 08 листопада 2019 року в приміщенні міського культурно-мистецького просвітницького центру представники галузі культури району приймали вітання напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. В урочистостях взяли участь та привітали представників цієї галузі перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський та голова районної ради Ольга Михальська.
12
Звертаючись з вітальними словами до працівників культури Руслан Миколайович зауважив, що саме працівники культури і мистецтва, забезпечують яскраве та різноманітне дозвілля жителів району, міста, селищ та сіл, натхненно працюють в клубах, бібліотеках, музеях, мистецьких закладах, художніх колективах, захищають авторитет нашої Дунаєвеччини в галузі культури, зберігають та розвивають її творчий потенціал. Перший заступник голови райдержадміністрації побажав усім діячам галузі культури міцного здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю.
13
За успіхи у проведенні культурно-дозвіллєвої роботи та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Руслан Миколайович та Ольга Василівна вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради і цінні подарунки:
14
Грідіну Сергію Віталійовичу – директору комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв»;
15
Манчук Наталії Володимирівні – спеціалісту І категорії управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради;
16
Мартинюк Ірині Миколаївні – художньому керівнику Іванковецького сільського будинку культури.
17
Також, зі словами привітань до присутніх звернулася Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць, яка подякувала працівникам культури та майстрам народного мистецтва за щоденну наполегливу творчу працею, високим професіоналізмом, відданість обраній професії, невтомний творчий пошук та активну громадянську позицію, а також вручила кращим представникам культурної еліти Дунаєвеччини почесні грамоти.
18 19 20 21
Гарного настрою усім присутнім на святкуванні додала неймовірна концертна програма.
22 23 24 25 26

автор: admin

Комментарии закрыты.