Тра 31

photo31 травня 2018 року в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадмінстрації працювала виїзна медико-технічна бригада Хмельницького державного експерементального протезно-ортопедичного підприємства з метою вирішення соціальних проблем для осіб, які самостійно не пересуваються і проживають за межами обласного центру, але також потребують протезно-ортопедичної допомоги. Спеціалістами медико-технічної бригади було прийнято 41 особу з інвалідністю, які потребують забезпечення даними виробами та зроблено відповідні заміри для виготовлення ортезів на хребет, протезів на верхні та нижні кінцівки, ортопедичного взуття.

З метою обслуговування осіб з інвалідністю за місцем їх проживання працівниками даного підприємства було здійснено виїзди в Дунаєвецький психоневрологічний інтернат, с.Миньківці та 2 виїзди по місту.

Також були доставлені раніше замовлені вироби, зокрема: ортопедичне взуття – 11 особам з інвалідністю, ортези на хребет – 5 особам з інвалідністю району.

 

За матеріалами управлінні соціального захисту

населення Дунаєвецької райдержадмінстрації

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.