Бер 30

130 березня 2018 року при відділі освіти, молоді та спорту Дунаєвецької райдержадміністрації відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відповідно до наказу №88-н від 20.09.2017 року «Про створення атестаційної комісії ІІ рівня та атестацію педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році».

На порядок денний було винесено питання: «Атестація педагогічних працівників навчальних закладів Смотрицької селищної ради». Метою атестації було стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

2

До атестаційної комісії ІІ рівня було подано клопотання керівників навчальних закладів: Смотрицької ЗОШ, Балинської ЗОШ та НВК «Старогутянська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» про відповідність та присвоєння педагогічних категорій та педагогічних звань. В ході засідання керівники навчальних закладів презентували роботу вчителя, методисти управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради (які здійснюють методичний супровід, відповідно до спільної угоди про співпрацю) доповнювали про досягнення педагогічних працівників та їх участь у фахових конкурсах. Атестаційна комісія була одностайною у прийнятті рішень. За результатами атестації Олександра Войцехівська, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Смотрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель». Валентині Клюс, вчителю музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, етики та художньої культури Смотрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Майя Балицька, вчитель української мови та літератури, Балинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель». Валентині Білецькій, вчителю початкових класів НВК «Старогутянська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

3 4 5 6

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту РДА

автор: admin

Залиште свій коментар:

*