Тра 08

Починаючи з 19 березня поточного року на території 46 рад (міської, селищних, сільських) розпочато проведення акції “За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів”. Міським, селищними та сільськими виконавчими комітетами, прийнято відповідні рішення про закріплення за підприємствами, установами та організаціями незалежно від їх підпорядкування та форми власності прилеглих територій для забезпечення на них чистоти і порядку.

В рамках розроблених заходів, з метою збереження та примноження зелених насаджень, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення в населених пунктах за участю органів місцевого самоврядування, державних службовців району, працівників освіти, культури та медицини району, громадськості та учнівської молоді: створено нових лісових насаджень, нових парків, скверів, алей, нових газонів квітників на площі 7,6 га; посаджено 5180 дерев та 2660 кущів, здійснено зачистку територій населених пунктів, зелених зон, місць масового відпочинку громадян, прибережних смуг від побутового та іншого сміття на площі 196 га; ліквідовано 64 стихійних сміттєзвалищ, площа ліквідованих стихійних сміттєзвалищ становить 1,12 га; проведено роботи щодо належного функціонування водопроводів та нецентралізованих джерел водопостачання (криниць, каптажів, джерел); приведено в належний санітарний стан території 118 кладовищ, 102 братських могил та почесних місць поховань; очищено від сміття береги річок та ставків протяжністю 21,4 км.; упорядковано та розчищено 147 джерел і криничок, очищено від сміття близько 165 км. придорожніх смуг; проведено розчистку придорожніх смуг від порослі до першого ряду дерев на автодорогах державного та місцевого значення протяжністю 65 км., прибрано та впорядковано на площі 5640 тис.м2 комунальних вулиць, доріг та тротуарів.

В рамках проведення Дня з благоустрою територій населених пунктів (25 квітня 2015 року) підприємствами, організаціями та установами району всіх форм власності здійснено комплекс природоохоронних заходів (проведено чистку дерев та насаджень, посадку нових, благоустрій прилеглих територій, ремонт квітників, побілку бордюрів), місцевими радами, установами, організаціями та підприємствами очищено від сміття придорожні смуги та ліквідовано відходи від вирубки дерев.

У акції “За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів”взяли участь 43 навчальних закладів освіти району, 4 позашкільних заклади, управління освіти, молоді та спорту РДА. Всього прийняли участь 5226 осіб. За участі навчальних закладів проведено зачистку територій біля навчальних закладів, меморіальних комплексів, братських могил, зелених зон, місць масового відпочинку загальною площею 173,2 га; упорядковано 42 дитячих майданчиків, зон відпочинку; побілено дерева у шкільних садах, парках та прилеглих до шкіл територій; проведено очищення від сміття берегів річок, ставків, ліквідовано 36 стихійних сміттєзвалищ.

В усіх навчальних закладах проведені виховні заходи на екологічну тематику: проведено районний конкурс – огляд екологічних колективів (агітбригад).

Біля закладів культури, пам’яток історії та мистецтв проведено зачистку територій від побутового та іншого сміття на площі 34,3 га, посаджено 669 дерев та 458 кущів, відремонтовані клумби, підрізано дерева, кущі та їх побілено, приведено в порядок зелені огорожі та штахетники, приведено в належний стан меморіальні комплекси та пам’ятники загиблим воїнам.

В рамках акції «Ніхто не забутий» командою телеканалу «Інтер» на околиці села Великий Жванчик Дунаєвецького району проведено ремонтні роботи братської могили жертв фашизму, а саме відновлення стели, заміна меморіальної таблички та проведення благоустрою прилеглої території.

 

Органами місцевого самоврядування проведено обстеження вулично-шляхових мереж, здійснюються першочергові заходи по ремонту та їх утриманню.

Філією “Дунаєвецька ДЕД” та КП “ЖЕО” Дунаєвецької міської ради проводиться: ямковий ремонт, ремонтне планування узбіч, та ін.

 

Відділ житлово-комунального господарства

та будівництва райдержадміністрації

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.