Лис 08

1Здоров’я – найперша необхідна умова успішного розвитку кожної людини, її навчання, праці, добробуту, створення сім’ї, виховання дітей. Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я є одним із пріоритетних завдань роботи районного відділу освіти, культури, молоді та спорту Дунаєвецької райдержадміністрації, яка приділяє значну увагу формуванню засад позитивної поведінки та профілактиці негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

2Так, 07 листопада 2018 року згідно плану заходів щодо реалізації принципу практичної спрямованності навчання та профорієнтаційної роботи у освітніх закладах району було здійснено виїзди в загальноосвітні навчальні заклади с.Голозубинці та с.Вихрівка з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед учнівської молоді спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, популяризації здорового способу життя, профілактики соціально небезпечних хвороб.3

До виїздів активно долучаються представники Центральної районної лікарні, служби у справах дітей райдержадміністрації. Основною метою такої співпраці є допомога молоді обрати вірний шлях у житті, попередити прояви негативної поведінки в учнівському та молодіжному середовищі та інше.

Під час інформаційно-роз’яснювальної бесіди підлітки мали змогу отримати цікаву та корисну інформацію, прослухати розповіді про те, як вберегти себе від інфікування ВІЛ, хвороби, яка кожен день забирає життя людей. Про це їх поінформувала лікар-інфекціоніст Л.Парфенюк. Про права та обов’язки дітей, основні аспекти особливостей кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх, види покарань неповнолітніх, робота, яка проводиться з підлітками, які вже переступили межу закону з дітьми провела бесіду начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.Яворська. І на завершення заходу з дівчатками поспілкувалась дитячий лікар-гінеколог В.Лазаренко.4

В ході роботи учні із зацікавленням сприймали надану спеціалістами інформацію, приймали активну участь в дискусіях та обговоренні практичних життєвих ситуацій, задавали запитання.

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.