Вер 12

111 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Смолінського відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства району. Також, в засіданні взяли участь представники об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького району.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

  1. Про розрахунки підприємств житлово-комунального господарства району за енергоносії станом на 10 вересня.
  2. Про готовність підприємств житлово-комунального господарства району до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року.
  3. Про запровадження енергетичного менеджменту в бюджетних установах району.
  4. Про обговорення проблемних питань з представниками об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького району.
  5. Щодо стану встановлення засобів обліку та дистанційної передачі даних природного газу.
  6. Про стан розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів.
  7. Про стан розроблення та подання на затвердження спеціального паспорту місць видалення відходів.

2
Керівники підприємств житлово-комунального господарства району довели до відома присутніх стан готовність до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року. При підготовці нагальних проблем в комунальних підприємствах не виникло. Дрова та пилети для опалення об’єднаними територіальними громадами заготовлено в достатній кількості. Також, здійснюються ремонти доріг, техніки та оснащення, проводиться заготівля посипкових матеріал на дороги.
3
До початку опалювального сезону не будуть завершені ремонтні роботи у дитячому садку в с.Слобідка Рахнівська Маківської ОТГ, який здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету. Даний ремонт планують завершити лише до кінця поточного року.
4

Для представників Дунаєвецької і Смотрицької селищних та Маківської сільської об’єднаних територіальних громад було озвучено вимоги керівництва Хмельницької облдержадміністрації щодо обов’язкового запровадження енергетичного менеджменту в бюджетних установах, зокрема впровадження Програми моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів на прикладі «Енергоплан 2.1», яка на перший рік користування надається безкоштовно.

автор: admin

Комментарии закрыты.