Жов 11

1Здоров’я нації – суттєвий показник суспільного та економічного розвитку держави. Здоров’я дітей – її майбутнє. Адже близько 75% хвороб у дорослому віці є наслідком умов та способу життя в дитинстві та юності.

10 жовтня 2018 року згідно плану заходів щодо реалізації принципу практичної спрямованості навчання та профорієнтаційної роботи у освітніх закладах відділом освіти, культури молоді та спорту райдержадміністрації і працівниками комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» було організовано та проведено профілактичну бесіду з учнями старших класів Ганнівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ” спрямовану на пропаганду здорового способу життя, профілактику негативних проявів в дитячому та молодіжному середовищі.

Вичерпну інформацію стосовно профілактики та шляхів передачі ВІЛ/СНІДу, а також методів лікування цієї хвороби надала лікар-інфекціоніст Людмила Парфенюк; про особливості профілактики та лікування туберкульозу дітей ознайомила лікар-фтизіатр Вікторія Огороднік; дитячий лікар-гінеколог Валентина Лазаренко на завершення провела бесіду з дівчатками.2

Підводячи підсумки заходу головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Босакевич відмітила, що стан здоров’я людини залежить не тільки від біологічних факторів, навколишнього та соціального середовища, а й від того, чи становить власне здоров’я людини для неї цінність. Саме це визначає, якою мірою людина готова піклуватися про нього, дотримуватися здорового способу життя, значною мірою, обізнаності щодо чинників, які визначають стан здоров’я. Сподіваємось, підростаюче покоління зробить для себе правильний вибір на користь свого здоров’я та майбутнього в цілому!

 

 

За матеріалами відділу освіти, культури,

молоді та спорту райдержадміністрації

 

автор: admin

Комментарии закрыты.