Кві 11

1Громадська організація «Жіночий антикорупційний рух» у співпраці з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації реалізує на території області проект Українського жіночого фонду «Рівність заради безпеки». «Підвищення освіченості службовців Хмельницької області щодо Резолюції Ради Безпеки ООН 1325».

В рамках реалізації даного проекту 11 квітня 2019 року на базі Дунаєвецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено навчальний тренінг для фахівців соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, охорони здоров’я, освіти та науки райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького та Ярмолинецького районів.

2Під час навчального тренінгу представники державних структур мали можливість підвищити свою обізнаність щодо законодавства у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та запобігання і протидії дискримінації в Україні та взяли участь у створенні презентації з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир,безпека».

 

За матеріалами управління соціального захисту

населення Дунаєвецької райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.