Лип 11

111 липня 2019 року в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації під головуванням заступником голови райдержадміністрації Юрія Закурдаєва відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний були винесені питання розгляду заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2Під час засідання комісії було розглянуто 8 заяв для визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 6 заявникам винесено позитивне рішення та 2 заявникам відмовлено.

Також, 10 заявникам визначено право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

 

За інформацією Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.