Січ 14

IMG_20200114_10285614 січня 2020 року в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації під головуванням першого заступником голови райдержадміністрації Руслана Смолінського відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний були винесені питання розгляду заяв громадян щодо призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Під час засідання комісії було розглянуто 12 заяв для визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 9 заявникам винесено позитивне рішення, 1 – відмова, 2 залишено на доопрацювання.

10 заявникам визначено право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Також, 73 заявникам визначено право на призначення житлової субсидії, 1 – відмова.

 

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

автор: admin

Комментарии закрыты.