Лют 18

IMG_20200218_090401В управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації 18.02.2020 року о 09:00 годині відбулося  засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний були винесені питання розгляду заяв громадян щодо призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Під час засідання комісії було розглянуто шість заяв для визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, чотирьом заявникам винесено позитивне рішення, двом – прийнято рішення щодо обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Одному заявнику  визначено право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Також, сорока п’яти заявникам визначено право на призначення житлової субсидії.

 

За інформацією управління соціального

 захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.