Бер 07

107 березня 2019 року в управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації під головуванням заступником голови райдержадміністрації Юрія Закурдаєва відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний були винесені питання розгляду заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2Під час засідання комісії було розглянуто 10 заяв для визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Всім заявникам винесено позитивне рішення.

Також, 4 заявникам визначено право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

 

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.