Тра 17

?????????? ????????? кої райдержадміністрації та Дунаєвецької???????? ???? 3

Щороку у третій четвер травня українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії
День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців.

?????????? ???????? ??? ??????? ??????? ня Дунаєвецькоїрайдержадміністрації

Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядів.

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному глобалізованому світі.

?????????? ??????? мислового розвитку Дунаєвецької райдержадміністрації

Відзначати Всесвітній день вишиванки у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до Всеукраїнського рівня. До нього почала долучатися українська діаспора по всьому світові, а також прихильники України.

?????????? ??? ????? ???????? ???? ????????? міністрації

Вишита сорочка – символ нашої нації, її тисячолітньої історії та мудрості. Одягнувши сьогодні вишиванку на роботу, в школу, кожен отримав естетичне та духовне задоволення.

Усі, хто долучився до акції, одягнувши в цей день вишиванку, продемонстрували таким чином своє ставлення до національних традицій, здатність гордитись культурними та мистецькими надбаннями української нації. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

?????? ??????, ?????? ?? ??? ???, ?????? ? ??????? ?????, ???????? ???? ?? ??????????? ї райдерадмін???????? 2

17 травня 2018 року до акції “День вишиванки” долучились також працівники Дунаєвецької районної державної адміністрації та Дунаєвецької районної ради – одягнувши у цей день вишиванку.

 

?????? ?????? , ?????? ?? ?? орту, служба у??????? ????? , ???????? ?? ???? ????????? кої райдерадм??????????

?????????? ????????? кої райдержадміністрації та Дунаєвецької???????? ???? 4 ?????????? ????????? кої райдержадміністрації та Дунаєвецької???????? ???? 2 ?????????? ???????? ької райдержадмініст????? ?? ?????????? ої районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.