Лип 19

IMG-9bff32ea5b0df8d1f01c9bdd1c0813e4-VПитання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними, саме тому 19 липня 2018 року начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Яворською спільно з завідувачем відділенням соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги комунальної установи Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” Оленою Яковенко здійснено виїзд в с.Вихрівка Дунаєвецького району з метою обстеження проживання родини, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

6 дітей з даної сім’ї тимчасово влаштовані в дитячий будинок Хмельницької обласної ради. З метою повернення дітей в родину матері неодноразово надавалися рекомендації щодо відповільного ставлення до виховання дітей, проводилися профілактичні бесіди.

В ході обстеження встановлено, що мати виправилась та створила усі необхідні умови для проживання, повноцінного зростання та виховання дітей. Про проведену перевірку складено відповідний акт.

автор: admin

Комментарии закрыты.