Лип 09

мінрегіонУчасники Програми отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація Фази впровадження складається з чотирьох раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників. Подати заявку на участь у Раунді 2 можна до 31 серпня на сайті http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpERQwARxhBCFJRVE9dEwUeF1YWHABBBxcNAxlaV0kWBlhXERUY/

У Раунді 2 Програми можуть брати участь органи місцевого самоврядування територіальних громад з кількістю від 5 000 до 50 000 мешканців, а саме:

  • об’єднаних територіальних громад (далі — ОТГ),
  • територіальних громад, майбутніх центрів ОТГ, які перебувають у процесі об’єднання,
  • територіальних громад, які згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області є центром майбутньої ОТГ або належать до категорії міст обласного значення,
  • також зазначені вище громади можуть подавати спільні заявки за умови наявності укладеного між ними договору про співробітництво територіальних громад.Що пропонує Програма:1Детальніше з умовами та правилами Раунду 2 можна ознайомитися за посиланням.

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.