Лип 31

29.07На 10.00 год. 31 липня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР підтверджено 200 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 5 дітей. Наразі 195 хворих вже одужали, а 4 жителя району ще лікується. Кількість летальних випадків в районі –1.

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– село Кривчик – 123 (одужало 123);

– місто Дунаївці – 24, у тому числі 1 дитина (одужало 21);

– село Воробіївка – 11 (одужало 11, у тому числі 2 дітей);

– село Рахнівка – 10 (одужало 10);

– село Дубинка – 6 (одужало 6);

– село Січинці – 5 (одужали 4), 1 летальний;

– село Заставля – 5 (одужало 5, у тому числі 1 дитина);

– село Залісці – 3 (одужали 3);

– село Балин – 2 (одужали 2);

– село Балинівка – 2 (одужали 2);

– село Іванківці – 2 (одужав 1);

– село Зеленче – 1 (одужав 1);

– село Маків – 1 (одужала 1);

– село Сл.Рахнівська – 1 (одужала 1);

– село Чечельник – 1 (одужала 1);

– село Нестерівці –1 (одужав 1);

– село Чаньків – 1 (одужала 1);

– село Шатава – 1 (одужала 1).

На самоізоляції перебуває 13 осіб, в тому числі 11 осіб, які були контактними з хворими та 2 особи, з якими на кордні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

автор: admin

Комментарии закрыты.