Сер 01

01.08 20На 12.00 год. 01 серпня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР підтверджено 201 випадок захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 5 дітей. Наразі 195 хворих вже одужали, а 5 жителів району ще лікується. Кількість летальних випадків в районі –1.

За останню добу методом ПЛР підтверджено 1 випадок СOVID-19:

–1 житель села Січинці.

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– село Кривчик – 123 (одужало 123);

– місто Дунаївці – 24, у тому числі 1 дитина (одужало 21);

– село Воробіївка – 11 (одужало 11, у тому числі 2 дітей);

– село Рахнівка – 10 (одужало 10);

– село Дубинка – 6 (одужало 6);

– село Січинці – 6 (одужали 4), 1 летальний;

– село Заставля – 5 (одужало 5, у тому числі 1 дитина);

– село Залісці – 3 (одужали 3);

– село Балин – 2 (одужали 2);

– село Балинівка – 2 (одужали 2);

– село Іванківці – 2 (одужав 1);

– село Зеленче – 1 (одужав 1);

– село Маків – 1 (одужала 1);

– село Сл.Рахнівська – 1 (одужала 1);

– село Чечельник – 1 (одужала 1);

– село Нестерівці –1 (одужав 1);

– село Чаньків – 1 (одужала 1);

– село Шатава – 1 (одужала 1).

Протягом минулої доби Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проводилися епідрозслідування по підозрах на коронавірусну інфекцію  СOVID-19, встановлювалося коло контактних осіб та здійснювалися заходи з поточної дезінфекції в місцях, де виявлені випадки підозр захворювання.

На самоізоляції перебуває 11 осіб, в тому числі 9 осіб, які були контактними з хворими та 2 особи, з якими на кордні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Протоколу № 15 від 31 липня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 1 серпня 2020 року визначено регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19:  Хмельницьку область та Дунаєвецький район вцілому віднесено до “Зеленого” рівня епідемічної небезпеки.

Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641, на території регіону, на якій установлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 на території регіону, на якій установлено “зелений” та “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

 

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

автор: admin

Комментарии закрыты.