Сер 12

Штаб серпень 2020На 11.00 год. 12 серпня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР підтверджено 206 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 5 дітей. Наразі 199 хворих вже одужали, а 6 жителів району ще лікуються. Кількість летальних випадків в районі – 1.

За останню добу методом ПЛР підтверджено 1 випадок СOVID-19:

– житель міста Дунаївці.

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– село Кривчик – 123 (одужали 123);

– місто Дунаївці – 29, (одужали 24, у тому числі 1 дитина);

– село Воробіївка – 11 (одужали 11, у тому числі 2 дітей);

– село Рахнівка – 10 (одужали 10);

– село Дубинка – 6 (одужали 6);

– село Січинці – 6 (одужали 4), 1 летальний;

– село Заставля – 5 (одужало 5, у тому числі 1 дитина);

– село Залісці – 3 (одужали 3);

– село Балин – 2 (одужали 2);

– село Балинівка – 2 (одужали 2);

– село Іванківці – 2 (одужав 2);

– село Зеленче – 1 (одужав 1);

– село Маків – 1 (одужала 1);

– село Сл.Рахнівська – 1 (одужала 1);

– село Чечельник – 1 (одужала 1);

– село Нестерівці –1 (одужав 1);

– село Чаньків – 1 (одужала 1);

– село Шатава – 1 (одужала 1).

Протягом минулої доби Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проводилися епідрозслідування по підозрах на коронавірусну інфекцію СOVID-19, встановлено коло контактних осіб та вжито заходів з поточної дезінфекції в місцях, де виявлені випадки підозр захворювання.

Мобільними медичними бригадами здійснюється робота щодо відбору біологічних матеріалів осіб, в яких встановлено підозру СOVID-19, виявлено пневмонію, які потребують госпіталізації, в яких було підтверджено захворювання СOVID-19 (контроль), в контактних осіб, в яких закінчується термін самоізоляції.

На самоізоляції перебуває 31 особа, в тому числі 25 осіб, які були визначені контактними з хворими та 6 осіб, з якими на кордні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції.

Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Протоколу № 15 від 31 липня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 1 серпня 2020 року визначено регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19:  Хмельницьку область та Дунаєвецький район вцілому віднесено до “Зеленого” рівня епідемічної небезпеки, де діють найменші обмеження:

– перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

– проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

– кінотеатри із заповненістю на 50%;

– перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

автор: admin

Комментарии закрыты.