Вер 11

Станом на 11 год. 00  хв. 10 вересня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району лабораторно підтверджено методом ПЛР 299 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 7 дітей. Кількість летальних випадків в районі – 1.

Наразі 236 хворих вже одужали, 62 жителі району лікуються.

 

За останню добу методом ПЛР підтверджено 7 випадків COVID-19:

– 3 особи, жителі м. Дунаївці;

– 1 особа, жителька с. Мушкутинці;

– 1 особа, жителька смт Смотрич;

– 1 особа, житель с. Томашівка;

– 1 особа, жителька с.Сл.Рахнівська.

Одужали – 3 жителі міста Дунаївці.

 

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

 • с. Кривчик – 123 (одужали 123);
 • м. Дунаївці – 75, у тому числі 2 дітей, (одужали 48, у тому числі 1 дитина, лікуються 27);
 • с. Воробіївка – 11 (одужали 11, у тому числі 2 дітей);
 • с. Рахнівка – 10 (одужали 10);
 • с. Мушкутинці – 10, у тому числі 1 дитина (одужала 1, лікується 9);
 • с. Січинці – 8 (одужали 6, лікується 1), 1 летальний;
 • с. Заставля – 8 (одужало 8, у тому числі 1 дитина);
 • с. Залісці – 8 (одужали 4, лікується 4);
 • с. Дубинка – 6 (одужали 6);
 • смт Смотрич – 5 (одужали 3, лікується 2);
 • с. Балинівка – 3 (одужали 2, лікується 1);
 • с. Балин – 5 (одужали 2, лікується 3);
 • с. Маків – 3 (одужало 2, лікується 1);
 • с. Іванківці – 2 (одужав 2);
 • с.Пільний Мукарів – 2 лікується;
 • с. Міцівці – 2 (одужала 1, лікується 1);
 • с. Зеленче – 1 (одужав 1);
 • с. Сл. Рахнівська – 2 (одужала 1, лікується 1);
 • с. Чечельник – 1 (одужала 1);
 • с. Нестерівці –1 (одужав 1);
 • с. Чаньків – 1 (одужала 1);
 • с. Шатава – 1 (одужала 1);
 • смт Дунаївці – 3 (одужала 1, лікується 2);
 • с.Томашівка – 2 лікується;
 • с. Миньківці – 1 лікується;
 • с.Голозубинці – 1 лікується;
 • с.Стара Гута – 1 лікується;
 • с.Михайлівка – 1 лікується;
 • с.Вихрівка – 1 лікується;
 • с.Мала Побіянка – 1 лікується.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Протоколу № 15 від 31 липня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, починаючи з 1 серпня 2020 року визначаються регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 вересня 2020 року визначено нове епідемічне зонування Хмельницької області, яке почне діяти з 00 годин 00 хвилин 07 вересня (понеділок). Дунаєвецький район віднесено до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, де діють такі обмеження:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

3) проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

На території регіону, на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

2) діяльність хостелів;

3) роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

На території регіону, на якій установлено “зелений” та “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

 

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

 

. Кривчик – 123 (одужали 123);
– м. Дунаївці – 73, у тому числі 2 дітей, (одужали 45, у тому числі 1 дитина, лікуються 28);
– с. Воробіївка – 11 (одужали 11, у тому числі 2 дітей);
– с. Рахнівка – 10 (одужали 10);
– с. Мушкутинці – 9, у тому числі 1 дитина (одужала 1, лікується 8);
– с. Січинці – 8 (одужали 6, лікується 1), 1 летальний;
– с. Заставля – 8 (одужало 8, у тому числі 1 дитина);
– с. Залісці – 8 (одужали 4, лікується 4);
– с. Дубинка – 6 (одужали 6);
– смт Смотрич – 3 (одужали 3);
– с. Балинівка – 3 (одужали 2, лікується 1);
– с. Балин – 3 (одужали 2, лікується 1);
– с. Маків – 3 (одужало 2, лікується 1);
– с. Іванківці – 2 (одужав 2);
– с.Пільний Мукарів – 2 лікується;
– с. Міцівці – 2 (одужала 1, лікується 1);
– с. Зеленче – 1 (одужав 1);
– с. Сл. Рахнівська – 1 (одужала 1);
– с. Чечельник – 1 (одужала 1);
– с. Нестерівці –1 (одужав 1);
– с. Чаньків – 1 (одужала 1);
– с. Шатава – 1 (одужала 1);
– смт Дунаївці – 2 (одужала 1, лікується 1);
– с. Миньківці – 1 лікується;
– с.Голозубинці – 1 лікується;
– с.Стара Гута – 1 лікується;
– с.Михайлівка – 1 лікується;
– с.Вихрівка – 1 лікується;
– с.Мала Побіянка – 1 лікується;
– с.Томашівка – 1 лікується.

автор: admin

Комментарии закрыты.