Вер 22

Станом на 15 год. 00  хв. 22 вересня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району лабораторно підтверджено методом ПЛР 381 випадок захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 10 дітей. Кількість летальних випадків в районі – 3.

Наразі 254 хворих вже одужали, 124 жителі району лікуються.

За минулу добу методом ПЛР підтверджено 5 випадків COVID-19:

2 особи, жителі міста Дунаївці;

1 особа, жителька с.Січинці;

2 особи, жителі с.Маків.

 За добу одужало 7 осіб: 5 жителів міста Дунаївці, у т.ч.1 дитина, 1 жителька с.Січинці,

1 жителька с.Михайлівка.

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

с. Кривчик – 124 (одужали 123, лікується 1);

м. Дунаївці – 108 (одужали 60, у т.ч. 2 дітей, лікуються 47, летальний 1);

с. Мушкутинці – 14, у т.ч. 2 дітей (одужала 3, лікується 11, у т.ч. 2 дітей);

с. Залісці – 12 (одужали 4, лікується 8);

с. Воробіївка – 11 (одужали 11, у т.ч. 2 дітей);

с. Рахнівка – 10 (одужали 10);

с. Січинці – 11 (одужали 7, у т.ч. 1 дитина, лікується 3, летальний 1);

с. Заставля – 8 (одужало 8, у т.ч. 1 дитина);

смт Дунаївці – 8, у т.ч. 1 дитина (одужала 1, лікується 6, у т.ч. 1 дитина, летальний 1);

смт Смотрич – 7 (одужали 3, лікується 4);

с. Балин – 7 (одужали  2, лікується 5);

с. Маків – 7 (одужало 2, лікується 7);

с. Дубинка – 6 (одужали 6);

с. Пільний Мукарів – 5 лікується, у т.ч. 1 дитина;

с. Міцівці – 5 (одужала 1, лікується 4);

с. Балинівка – 4 (одужали 3, лікується 1);

с.Вихрівка – 4 лікується;

с.Томашівка – 4 лікується;

с. Чаньків – 3 (одужала 1, лікується 2);

с. Зеленче – 2 (одужав 1, лікується 1);

с. Сл. Рахнівська – 2 (одужала 1, лікується 1);

с.Михайлівка – 2  (одужала 1, лікується 1);

с.Голозубинці – 2 лікується;

с. Шатава – 2 (одужала 1, лікується 1);

с. Миньківці –  2 (одужала 1, лікується 1);

с.Великий Жванчик  – 2 лікується;

с. Іванківці – 2 (одужав 2);

с. Чечельник – 1 (одужала 1);

с. Нестерівці –1 (одужав 1);

с.Стара Гута – 1 лікується;

с.Мала Побіянка – 1 лікується;

с. Степок – 1 лікується.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Протоколу № 15 від 31 липня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, починаючи з 1 серпня 2020 року визначаються регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 вересня 2020 року визначено нове епідемічне зонування Хмельницької області, яке почне діяти з 00 годин 00 хвилин 21 вересня (понеділок). Дунаєвецький район віднесено до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, де діють такі обмеження:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

3) проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

На території регіону, на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

2) діяльність хостелів;

3) роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

На території регіону, на якій установлено “зелений” та “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.