Тра 21

ІнформуємоШтаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує, що станом на 10 год. 30 хв. 21 травня 2020 року за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» у Дунаєвецькому районі підтверджено 17 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, 3 з яких – протягом минулої доби.

 

Територіальна фіксація захворювань у Дунаєвецькому районі така:

– місто Дунаївці (8);

– село Заставля (5);

– село Балин (2);

– село Балинівка (1);

– село Зеленче (1).

 

Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України» проводиться робота щодо визначення кола контактних осіб, медичними бригадами району продовжується відбір біоматеріалів.

 

В населених пунктах, де підтверджені випадки та місцях проживання осіб з підтвердженими захворюванням налагоджено проведення поточних дезінфекцій.

 

За минулу добу до КНП Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» було звернення 1 особи з симптомами пневмонії, в даної особи відібрано біологічний матеріал. Особа знаходиться на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря.

 

На самоізоляції перебуває 122 особи, в тому числі 50 осіб, з якими на кордоні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

 

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована, однак, шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширення коронавірусу!

автор: admin

Комментарии закрыты.