Чер 08

06.06На 11.00 год. 08 червня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» підтверджено методом ПЛР 28 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 1 дитини.

На сьогодні одужало вже 17 осіб.

Територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– місто Дунаївці – 12 (одужали 7 пацієнтів, в тому числі 1 медпрацівник);

– село Заставля – 5 (одужали 5, в тому числі 1 дитина);

– село Рахнівка -4;

– село Балин – 2 (одужали 2);

– село Балинівка – 1 (одужав 1);

– село Зеленче – 1 (одужав 1);

– село Іванківці -1(одужав 1);

– село Шатава -1;

– село Воробіївка – 1.

На самоізоляції перебуває 69 осіб, в тому числі 24 осіб, які були контактними з хворими та 45 осіб, з якими на кордоні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

До відома: особи, які перебувають на самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Обов’язковій самоізоляції підлягають:

  • особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19;
  • особи з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом COVID-19 в легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;
  • особи, які дали згоду на самоізоляцію під час перетину державного кордону;
  • особи, які досягли 60-річного віку, крім працюючих осіб пенсійного віку, які забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

автор: admin

Комментарии закрыты.