Лип 06

Штаб 06.07На 10.30 год. 06 липня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР підтверджено 179 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 3 дітей. Наразі 43 хворих вже одужали, а 136 жителів району ще продовжують лікування.

За останню добу методом ПЛР підтверджено 3 випадки СOVID-19:

  • 1 житель села Нестерівці;
  • 2 жителя міста Дунаївці

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– село Кривчик – 117 (одужало 3);

– місто Дунаївці – 18 (одужали 16);

– село Рахнівка – 10 (одужали 6);

– село Воробіївка – 11, в тому числі 2 дитини (одужали 4);

– село Дубинка – 3;

– село Заставля – 5 (одужали 5, в тому числі 1 дитина);

– село Балин – 2 (одужали 2);

– село Балинівка – 2 (одужав 2);

– село Залісці – 2 (одужали 2);

– село Зеленче – 1 (одужав 1);

– село Іванківці -1(одужав 1);

– село Шатава -1 (одужала 1);

– село Чаньків – 1;

– село Маків – 1;

– село Сл.Рахнівська – 1;

– село Чечельник – 1;

– село Січинці -1;

– село Нестерівці -1.

Протягом минулої доби Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проводилися епідрозслідування по підозрах на коронавірусну інфекцію  СOVID-19, встановлювалося коло контактних осіб та здійснювалися заходи з поточної дезінфекції в місцях, де виявлені випадки підозр захворювання.

Мобільними медичними бригадами здійснюється робота щодо відбору біологічних матеріалів осіб, в яких встановлено підозру СOVID-19, виявлено пневмонію, які потребують госпіталізації, в яких було підтверджено захворювання СOVID-19 (контроль), в контактних осіб, в яких закінчується термін самоізоляції.

На самоізоляції перебуває 185 осіб, в тому числі 172 особи, які були контактними з хворими та 13 осіб, з якими на кордні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

автор: admin

Комментарии закрыты.