Лип 12

12.07На 11.00 год. 12 липня 2020 року всього з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» методом ПЛР підтверджено 192 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 3 дітей. Наразі 163 хворих вже одужали, а 29 жителів району ще продовжують лікування.

За останню добу методом ПЛР підтверджено 3 випадки СOVID-19:

  • 2 особи, жителі села Кривчик;
  • 1 особа, житель села Дубинка.

Одужало 3 особи.

З початку пандемії територіальна фіксація захворювань та одужань у районі така:

– село Кривчик – 123;

– місто Дунаївці – 19;

– село Рахнівка – 10;

– село Воробіївка – 12;

– село Дубинка – 5;

– село Заставля – 5;

– село Балин – 2;

– село Балинівка – 2;

– село Залісці – 3;

– село Зеленче – 1;

– село Іванківці -1;

– село Шатава -1;

– село Чаньків – 1;

– село Маків – 1;

– село Сл.Рахнівська – 1;

– село Чечельник – 1;

– село Січинці -3;

– село Нестерівці -1.

Протягом минулої доби Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проводилися епідрозслідування по підозрах на коронавірусну інфекцію  СOVID-19, встановлювалося коло контактних осіб та здійснювалися заходи з поточної дезінфекції в місцях, де виявлені випадки підозр захворювання.

Мобільними медичними бригадами здійснюється робота щодо відбору біологічних матеріалів осіб, в яких встановлено підозру СOVID-19, виявлено пневмонію, які потребують госпіталізації, в яких було підтверджено захворювання СOVID-19 (контроль), в контактних осіб, в яких закінчується термін самоізоляції.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійснили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширенню на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

Шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій для уникнення зараження: в громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання і т.п. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!

 

автор: admin

Комментарии закрыты.