Бер 24

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов’язана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня введено карантин з низкою обмежень.

«Система безоплатної правової допомоги переходить на дистанційну роботу. Ми це робимо задля безпеки здоров’я та життя наших клієнтів і працівників. Дуже просимо людей залишатися вдома. Правову допомогу від держави кожна людина може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні нам способи — офіційні вебсайт та сторінки у соцмережах, електронну пошту та телефонний зв’язок», —  зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Відповідно до наказу, з 23 березня на час дії карантину призупинено особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Призупинено також надання адресної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги працівниками місцевих центрів.

Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPW1NTBVtRWQUcBg1GTEJYSQ==/ ).

Щоб отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань:

– зателефонуйте на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

– поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки: http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPUVdXAVVfXwocAg1dTXRcCBVKA09STHhRUQUPS3FfBk4=/

– напишіть на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД – http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPW1NTBVtRWQUcBg1GTEJYSQ==/)

– прочитайте правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpEGA8EGENVCFJXUQ1TCAY=/   та обговоріть її у нашому чаті – http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpEGA8EGENVCFJXUQ1TCAZTClZN/

– поставте запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД   http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPXlhHEFZXQgBfTwFfDxhMBw1dAQAKA11QGVsLCQ1DCQ==/

– скористайтеся правничою вікіпедією WikiLegalAid – https://wiki.legalaid.gov.ua

Кожній людині варто памʼятати, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у посиленому режимі, консультує громадян і допомагає вирішити правові питання.

Ми посилили інформаційно-просвітницьку роботу. Інформуємо громадян про їхні права та механізм їх захисту через офіційний сайт та сторінки системи БПД у соціальних мережах, ЗМІ, інформаційні ресурси партнерських організацій.

Переконані, що щоденна праця фахівців системи БПД є надзвичайно важливою в цей час.

Ми допоможемо захистити Ваші права!

автор: admin

Комментарии закрыты.