Кві 13

113 квітня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації – голови комісії з питань ТЕБ та НС Олександра Бернашевського відбулось спільне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дунаєвецької райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено питання: «Про вжиття невідкладних заходів з недопущення спалахів збудника сказу та африканської чуми свиней на території Дунаєвецького району. Про протиепізоотичну Програму захисту життя і здоров’я людей, тварин від інфекційних, інвазійних та інших зооантропонозних захворювань в розрізі об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького району на 2018 рік» інформував начальник Дунаєвецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Лисак.

2

За підсумками виступу Віталія Лисака Олександр Вячеславович зауважив, що лише комплексно та спільними заходами можна запобігти виникненню і поширенню таких небезпечних захворювань як сказ та африканська чума тварин.

3

За результатами засідання комісії та розгляду питання порядку денного були прийняті відповідні рішення. Голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський надав відповідні доручення окремим виконавцям.

автор: admin

Залиште свій коментар:

*