Чер 23

загружено-12Перебуваючи на дистанційному навчанні, викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії створили дистанційну хорову групу і заспівали української мовою пісню «Солоха», і самі не очікувавши цього, потрапили до фіналу масштабного віртуального фестивалю “World Folk Vision – 2020”.

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура зазначає: «Усі викладачі академії дуже потужні, і саме завдяки їм ми змогли створити цей віртуальних хор і потрапити до фіналу. Вони заспівали настільки потужно, що це було неперевершено і прекрасно».

Студенти академії увійшли у 100 найкращих виконавців, які зможуть презентувати себе та Україну на конкурсі – фестивалі – 2020, який проходитиме вперше у Катарі.

Участь у конкурсі беруть понад 3500 тис. учасників з 115 країн та 5 континентів. Переможця визначать 1 липня шляхом сумарної оцінки народного голосування та континентального журі.

Тож проголосуйте за Україну  та наших студентів у Всесвітньому фестивалі-конкурсі Національних культур та мистецтва “World Folk Vision – 2020” www.worldfolk.vision
Заходимо за посиланням, натискаємо цифру 10 та залишаємо коментарі!!!

http://worldfolk.vision/…/navigation_page/profile_2710.phtml

автор: admin

Комментарии закрыты.