Кві 16

Сьогодні  голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук провів засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Як зазначив Олександр Олександрович, на попередньому засіданні кошти по державному фонду регіонального розвитку у сумі 236,0 млн. гривень, що передбачені  для Хмельницької області, були розподілені  у повному обсязі. Однак, у результаті уточнення проектно-кошторисної документації по об’єкту “Капітальний ремонт будівлі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру” вивільнилися кошти, які необхідно перерозподілити.

Начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома поінформував, що відповідно до експертного звіту, затвердженого філією ДП “Укрдержбудекспетриза” у Хмельницькій області, по капітальному ремонту будівлі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру загальна вартість будівництва  склала 5565,5 тис.грн. при поданій попередньо орієнтовній вартості 8360, тис.грн., тобто вивільнилися кошти у сумі 2845,176 тис.грн.

Членам комісії було запропоновано перерозподілити вивільнені кошти у сумі 2845,176 тис.грн,  на наступні об’єкти:

– 93,5 тис.грн, на капітальний ремонт Іванковецького навчально-виховного комплексу по вул.Шкільна,2 в с.Іванківці Хмельницького району, який планується до введення в експлуатацію у 2018 році (загальна вартість – 3512,5 тис.грн., при заявленій вартості 3333,3 тис.грн.);

– 868,937 тис.грн, на завершення будівництва загальноосвітньої школи у с.Залужжя Білогірського району, який планується до введення в експлуатацію у 2018 році;

– 1882,739 тис.грн, на будівництво очисних споруд каналізації в смт. Віньківці (загальна вартість будівництва – 11303,16 тис.грн.; було розподілено на минулій комісії – 6056,08 тис.грн, по Фонду; співфінансування з місцевого бюджету – 672,92 тис.грн.)

Перших два об’єкти питань у членів комісії не викликали, однак з приводу фінансування очисних споруд смт.Віньківці були заслухані представники Віньковецької райдержадміністрації. Голова РДА Віталій Лелюк поінформував присутніх про стан проведення робіт по об’єкту.

Враховуючи той факт, що значну частину стічних вод, що надходитимуть на очисні споруди селища, складуть стоки від Віньковецького молокозаводу, Олександр Корнійчук доручив очільнику району обговорити з керівництвом молокозаводу питання участі підприємства у співфінансуванні проекту.

За результатами голосування члени комісії підтримали пропозиції щодо перерозподілу вільних коштів.

Відеозапис засідання можна переглянути тут:

автор: admin

Залиште свій коментар:

*