Лип 08

1Проблема домашнього насильства – дуже серйозний виклик для світового суспільства. Ця проблема не обійшла стороною і Україну. Щоб подолати проблему насилля в родині, її потрібно відкрито обговорювати та шукати шляхи вирішення. Так, 08 липня 2020 року Міністерство соціальної політики, як загальнодержавний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, спільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» провели вебінар на тему «Алгоритм діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статті».

2Управління соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації виступило відповідальною особою в організації прослуховування вебінару на території Дунаєвецького району. У вебінарі взяли участь фахівці структурних підрозділів району, відповідальних за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству: головний спеціаліст сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Дунаєвецької РДА, начальник служби у справах дітей Дунаєвецької РДА, психолог та фахівець з соціальної роботи  КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування», дільничий офіцер поліції Дунаєвецького ВП ГУНП у Хмельницькій області, директор КУ  «Центр надання соціальних послуг» Дунаєвецької селищної ради, фахівці з соціальної роботи Дунаєвецької, Смотрицької селищних рад та Маківської сільської ради.

Ключовими питаннями вебінару  стали: створення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та основні засади їх діяльності.

Можна зробити висновок, що проблеми насильства у суспільстві є досить актуальними. Проведення подібних заходів є черговою сходинкою у їх вирішенні, так як направлені на підвищення рівня правової культури населення.

 

За інформацією управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

 

автор: admin

Комментарии закрыты.