Жов 09

108 жовтня 2018 року за участі першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Смолінського, голови районної ради Ольги Михальської, заступника голови райдержадміністрації Юрія Закурдаєва, начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Лук’янової, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариси Музики, в.о. головного лікаря комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» Тетяни Барабаш та голів об’єднаних територіальних громад Дунаєвецького району проведено нараду з питань роботи закладів первинної медико-санітарної допомоги в районі.

2Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський зазначив, що медична реформа, яка стартувала в Україні з 02 квітня 2018 року, передбачає фінансування медичних закладів за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто фінансування медичних закладів залежить від кількості пацієнтів, які підписали декларації із лікарями. Руслан Миколайович наголосив також, на необхідності продовження проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району щодо основних положень медичної реформи та необхідності підписання декларацій з лікарями. Медична реформа є незворотною і вкрай важливою. Тому необхідно докласти максимальних зусиль, аби вона принесла користь людям нашого району.

В свою чергу, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Музика ознайомила присутніх із станом справ на сьогодні, що стосуються впровадження медичної реформи в районі. Зазначивши, що станом на 08 жовтня 2018 року укладено понад 32 446 декларацій, що становить 52,76 % від кількості зареєстрованого населення.

3

В ході засідання в.о. головного лікаря комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» Тетяна Барабаш наголосила на необхідності спільного чергування лікарів Дунаєвецької центральної районної лікарні та лікарів Дунаєвецького центру первинної медико-санітарної допомоги у приймальному відділенні центральної районної лікарні.

Також, в ході засідання було обговорено основні проблемні питання в роботі первинної ланки галузі охорони здоров’я. За підсумками наради було прийнято рішення щодо проведення розширеного засідання наради за участі лікарів комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги», щодо оптимізації медичного персоналу закладів «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

автор: admin

Комментарии закрыты.