Лип 11

110 липня 2018 року під головування першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Смолінського відбулась робоча нарада щодо стану житлово-комунального господарства району та аналізу фінансово-економічних показників діяльності підприємств. В нараді взяли участь начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Яценко, керівники підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та дорожньої служби, представники об’єднаних територіальних громад району.

2

На порядок денний засідання було винесено сім питань.

  1. Про стан житлово-комунального господарства району, аналіз фінансово-економічних показників діяльності підприємств, проблемні питання, та шляхи їх вирішення інформував перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський.
  2. Про проведену роботу щодо встановлення засобів обліку та дистанційної передачі даних природного газу інформували начальник Дунаєвецького відділення ПАТ «Хмельницькгаз» Олег Завадський та представники об’єднаних територіальних громад району. Питання щодо встановлення засобів обліку та дистанційної передачі даних природного газу активно опрацьовано трьома громадами району. Вся потрібна документації до відділення ПАТ «Хмельницькгаз» передана Дунаєвецькою міською, Дунаєвецькою селищною та Смотрицькою ОТГ. Маківська ОТГ станом на 10 липня 2018 року не оформила жодного запиту чи звернення з виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування засобами обліку та дистанційної передачі даних природного газу на об’єктах комунальної власності громади. Основною причиною таких низьких темпів виконання постанови державного регулятора є неплатоспроможність споживачів, зокрема, об’єктів соціальної сфери Маківської ОТГ, бюджетних установ та ін.
  3. Про організацію робіт з розчистки ліній електропередач в населених пунктах району доповів начальник Дунаєвецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» Борис Тулупов. Питання щодо розчистки ліній електропередач в населених пунктах району є проблемним тому, що переважна кількість аварійних поломок мереж електропередач виникає саме через високорослі насадження. Щорічно, на території Дунаєвецького району розчищають тисячі кілометрів ліній електропередач. Начальник Дунаєвецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» зазначив, що потрібно активно підключати представників об’єднаних територіальних громад на місцях для проведення роз’яснень місцевому населенню, так як дане питання по обрізці чи вирубці високорослих насаджень що знаходяться біля приватних домоволодінь часто викликає супротив громадян.
  4. Про укладення договорів з філією «Дунаєвецька ДЕД» на проведення ремонтів доріг комунального значення ОТГ інформував начальник філії «Дунаєвецька ДЕД» Микола Дзюрак. У зв’язку з тим, що збільшилось помісячне фінансування на утримання і ремонти автомобільних доріг місцевого та державного значення (близько 460 тис. грн. місцевого та 640 тис. грн. – державного значення) підприємством заплановані ремонтні роботи автомобільних доріг по території всього району та запропонував укладати договори про співпрацю з органами місцевого самоврядування, що здешевить виконання запланованих робіт. Філією «Дунаєвецька ДЕД» ДП «Хмельницький облавтодор» згідно плану на перше півріччя 2018 року 2500,3 тис.грн – виконано робіт на суму – 4067,895 тис.грн., в тому числі позапланово по тендерному об’єкті та експлуатаційному утриманню автомобільної дороги (Томаківка-Н-О3 та Зеленче – Заставля) виконано робіт на суму 1089,58 тис. грн. Планується також виконати роботи білим щебенем по автодорозі (Дунаївці-Грушка-Сокілець) та (Ярова Слобідка-Т-23-08) на суму 1143,885 тис. грн. Також, підприємство активно веде підготовку до осіньо-зимового періоду (на даний час заготовлено 100 т. посипкового матеріалу).
  5. Про розрахунок за енергоносії комунальними підприємствами доповіли керівники комунального підприємства теплових мереж та комунального підприємства «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради. Питання сплати за спожиті енергоносії стоїть на постійному контролі та проводиться робота з приводу недопускання зростання заборгованості та погашення вже існуючої заборгованості. Продовжується робота щодо поновлення бази договорів із споживачами теплової енергії. Станом на 06 липня 2018 року оформлено 254 договори та укладено 15 договорів по реструктуризації боргу із споживачами. Перевірено на щільність та міцність 600 м.п. теплових мереж. Заготовлено 460 м3 дров твердих порід.
  6. Про розвиток ринку управляючих багатоквартирними будинками району (створення ОСББ) доповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Яценко, зазначивши, що на території Дунаєвецької міської ради створено 12 ОСББ для стимулювання решти населення до створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, Дунаєвецькою міською радою розробляється програма підтримки ОСББ.
  7. Про розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів з дотримання вимог Закону України «Про відходи», необхідність розроблення та подання на затвердження спеціального паспорту місць видалення відходів з дотримання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» доповіла начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран. У своїй доповіді Тетяна Миколаївна зазначила, що на виконання ст. 20 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», необхідно розробити та подати на затвердження спеціальний паспорт місць видалення відходів. Місця видалення відходів – спеціально відведені місця чи об’єкти (полігони, сміттєзвалища, комплекси, котловани, споруди, ділянки надр тощо). До місць видалення відходів прирівнюються місця довгострокового (понад 2 роки) зберігання відходів.

3

Відповідно до п.2.2. ДБН В.2.4-2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основні положення проектування» сміттєзвалища побутових відходів розміщують 0,5 км від житлової та громадської забудови.

4

Відповідно до ст. 88 Водного кодексу України з метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. Відповідно до ст. 89 Водного кодексу України прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. Сміттєзвалища твердих побутових відходів влаштовувати в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду заборонено.

5

За підсумками наради першим заступником голови Дунаєвецької райдержадміністрації Русланом Смолінським окремим виконавцям надано відповідні доручення.

автор: admin

Комментарии закрыты.