Гру 22

20171222_101254_Richtone(HDR)22 грудня 2017 року кам’янецькі пластуни (члени Пласту – Національної скаутської організації) завдяки підтримці агрохолдингу “Мрія” передали Вифлеємський Вогонь Миру керівництву Дунаєвецької райдержадміністрації.

Понад тридцять років тому започатковано прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру.

Міжнародна акція “Вифлеємський Вогонь Миру” розпочалася у 1986 році з ініціативи ORF (Австрійського радіо). Метою акції є поширення Вогню з Вифлеєму по країнах Європи та Америки, а разом із Вогнем – поширення миру і злагоди в передріздвяний час.

Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Завдяки підтримці скаутів, кількість країн, залучених у поширенні Вогню, зростає з кожним роком: до акції долучаються скаути Німеччини, Франції, Росії, Швейцарії, Нідерландів, Бельгії, Великобританії. Пізніше – Білорусі, Ісландії, Данії. На даний час в акції беруть участь представники з 25 країн Європи, а від 2014 року – і бойскаути США.

Вогонь запалюють щороку напередодні Різдва в базиліці Різдва Христового у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Літаком транспортують до Відня, звідти скаути везуть Вогонь до своїх країн.

Щороку проведення акції в Україні благословляють голови більшості Церков: УГКЦ, УАЦ (КП), УАПЦ, РКЦ в Україні. З Києва вогонь поширюється по всіх областях України, звідти – в міста і села, далі – в храми, сиротинці, лікарні. Кожен бажаючий може взяти Вогонь у храмі, де він зберігається до 19 січня – Йордану.

Працівники райдержадміністрації прийняли Вифлеємський Вогонь Миру від скаутів, подякувавши пластунам за виконання такої почесної місії, та кожен бажаючий міг взяти у свою домівку «вогник Миру».

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом.

автор: admin

Залиште свій коментар:

*