Бер 16

116 березня 2018 року відбулось урочисте відкриття Спартакіади «Дунаєвеччина спортивна – 2018» присвяченої 95-ій річниці утворення Дунаєвецького району. Участь в заході взяли заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Андрій Рудик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Ісакова, керівник комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Кулик та керівник комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа» Олег Шурдило. Змагання були організовані Дунаєвецькою районною державною адміністрацією спільно з Дунаєвецьким міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

2

Перед початком змагань усі присутні звернулись до учасників змагань з вітальними словами, побажали їм міцного здоров’я, гарного настрою, хорошої гри та перемог.

Першим етапом спартакіади були змагання з міні-футболу, участь в якому взяли команди-представники об’єднаних територіальних громад району у віковій категорії від 2005-2006 років народження.

3

Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку футболу у районі, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом. Усі команди охоче взяли участь у змаганнях з міні-футболу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи та громади. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

4

В напруженому фінальному матчі команди Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади та Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Обидві команди були гідними одна одної та заслужено пройшли у фінал змагань. В цій грі кращою стала команда Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади та заслужено отримала І місце у змаганнях, була нагороджена кубком, почесними грамотами та грошовою винагородою у сумі 1500 гривень. Їхні ж суперники відповідно стали другими та нагороджені почесними грамотами за ІІ місце та грошовою винагородою у сумі 1000 гривень. Третє місце посіла команда Маківської сільської об’єднаної територіальної громади, яка також була нагороджена почесними грамотами та грошовою винагородою у сумі 500 гривень.

5

Команди-переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу.

6

18 березня 2018 року відбудеться другий етап Спартакіади «Дунаєвеччина спортивна – 2018», буде проведено турнір з стрітболу, а 22 березня 2018 року будуть проведені фінальні змагання з волейболу.

 

автор: admin

Комментарии закрыты.