Січ 10

IMG_20190110_092910В управлінні соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації 10 січня 2019 року відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У засіданні комісії взяв участь заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Закурдаєв.

На порядок денний були винесені питання розгляду заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Під час засідання комісії було розглянуто 11 заяв для визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, з них 10 заявникам прийняте позитивне рішення комісії та одному заявнику відмовлено в наданні даного виду допомоги.

Також, 8 заявникам визначено право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних.

 

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.