Вер 14

1При Дунаєвецькій райдержадміністрації на постійній основі працює районна робоча група з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення з різними категоріями підприємців.

Так, 14 вересня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Бернашевського відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати і зайнятості населення.

На засідання були запрошені керівники та представники підприємств м’ясопереробної галузі, які здійснюють діяльність у Дунаєвецькому районі.

2В ході засідання члени комісії надали рекомендації та роз’яснення усім запрошеним, щодо збільшення розміру середньомісячної заробітної плати та недопущення заборгованості із її виплати, вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів. Також, присутнім було наголошено на необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та відповідальності, яка настає у разі порушення умов чинного трудового законодавства.

3

Особливу увагу присутніх було звернуто на систему управління безпекою харчових продуктів (ХАССП), її основні принципи та етапи впровадження. Наразі система управління безпечності харчових продуктів застосовується практично в усьому світі як надійний захист споживачів від небезпек, які можуть супроводжувати харчову продукцію. В Україні застосування систем ХАССП є обов’язковим для всіх підприємств, які займаються виробництвом або введенням в обіг харчових продуктів. Цього вимагають Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та Закон України «Про дитяче харчування».

За підсумками засідання представники підприємств м’ясопереробної галузі мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання, які їх цікавили та рекомендації щодо вирішення проблемних питань.
4

Звертаючись до запрошених на засідання підприємців, голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський зазначив, що роботодавці мають усвідомлювати і розуміти усю міру своєї відповідальності перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватись вимог чинного законодавства в оплаті праці.

5

Олександр Вячеславович підкреслив, що співпраця з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

 

автор: admin

Комментарии закрыты.