Бер 19

1З нагоди 95-ої річниці утворення Дунаєвецького району 18 березня пройшли чергові спортивні змагання, а саме турнір зі стрітболу, який проходив в рамках заходів Спартакіади «Дунаєвеччина спортивна – 2018».

• команда випускників «Городок»;
  • команда вчителів фізичної культури «Освіта».

3

Боротьба була запеклою та в кожному матчі команди йшли очко в очко. Лише одна команда докладаючи неймовірних зусиль, зуміла пройти всю дистанцію без поразок та в підсумку по праву стала переможницею змагань, «Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4» в складі Олександра Кудинського, Олексія Севастьянова, Дениса Мелешко, Євгена Колісника. Призери змагань за І місце нагороджені кубком, почесними грамотами та грошовою винагородою у сумі 1500 гривень.

4

Визначення срібного та бронзового призерів турніру було більш складнішим та зайняло більше часу. В підсумку змагань, друге місце у турнірі посіла команда «Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3» та отримала почесні грамоти і грошову винагороду у сумі 1000 гривень.

5

Третьою стала команда Січинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ», також була нагороджена почесними грамотами та грошовою винагородою у сумі 500 гривень.

6

Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку стрітболу у районі, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

7

Змагання організовано та проведено за підтримки Дунаєвецької райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту Дунаєвецької райдержадміністрації.