Бер 22

Без названияЗа інформацією Торгово-промислова палата України 5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo (далі – Експо) – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни закордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році Торгово-промислова палата України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано Торгово-промисловою палатою України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю, та до складу якого входить понад 200 тис. компаній.

Вартість участі складає 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаного стенду та 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м).

Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.   Просимо сприяти у поширенні зазначеної інформації серед зацікавлених підприємств та організацій, ділових кіл та громадськості.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

 

За матеріалами управління економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.