Лип 05

субсидВ поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

Зазначений механізм передбачає, що після закінчення опалювального сезону сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій – мають право одержати зекономлені кошти.

Виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться у сумі, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (695,79 грн.) або 150 кВт електричної енергії (174,0 грн.).

Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії до 1 червня 2018 року передані управлінню соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації газо- та електропостачальними організаціями.

Право на отримання зекономлених сум субсидій мають 6810 сімей району.

Для отримання частини невикористаних сум субсидій необхідно до1 вересня 2018 року подати до управління соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу об’єднаної територіальної громади.

Для отримання детальнішої інформації слід звертатись до управління соціального захисту населення Дунаєвецької райдержадміністрації за адресою: м.Дунаївці, вул.Красінських,7 або за телефонами «гарячої лінії»: 3-17-94, 3-30-53. 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.